SEOda Bir Başarı Hikayesi

zen

Seo hizmetlerimizde bir başarı hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Bu başarı hikayesinde büyük bir ekip işi ve dayanışması var. Zaten her başarı hikayesinde işbirliği yokmudur. Evet elbirliği ile güç dayanışması ile üstesinden gelinemeyecek şey yoktur. Ekip çalışmasını iyi yaptığımızın da kanıtı olan bu hikayeyi kısaca aktaralım.

Sektöre kurumsal olarak ilk başladığımız yıllarda google arama motoru seo optimizasyonu hizmetimizden memnun kalan bir dostumuzun tavsiyesi ile zen mekanik perde sistemleri firması bizimle iletişime geçti. Motorlu perde ve kumandalı perde sistemlerinde hizmet veren değerli müşterimiz bize bir internet sitesi yaptırmak istediğini ve googleda özellikle motorlu perde, kumandalı perde, silüet perde, zip stor, motorlu sahne perdesi gibi aramalarda ilk sayfada çıkmak istediğini belirtti. 

Ekip olarak bilgi toplamaya ve nasıl başarılı olabileceğimizi araştırmaya başladık. Çeşitli analizler sonrası kesin başarı elde edeceğimizden emin olduk ve işe koyulduk. 6 sigma felsefesini bu sektörde uygulayan ilk firmalardan biri olduğumuzu daha önce belirtmiştik. Zen perde site ve seo kurgusunda da dünyanın en etkili proje yönetim felsefelerinden biri olan 6 sigmayı uygulayarak ilerledik. Bir yandan internet sitesini kurduk bir yandan da hedef kelime öbeklerinde seo işlemlerini yaptık. Proje tamamlandığında üstün bir başarı elde ettik ve bu bizim ilk büyük gurur kaynaklarımızdan biri oldu.

Dilerseniz belirttiğimiz anahtar kelime öbeklerinde google aramalarına birlikte göz atalım:

1) motorlu perde

Google arama sonuçlarını görmek için tıklayınız.

2) kumandalı perde

Google arama sonuçlarını görmek için tıklayınız.

3) silüet perde

Google arama sonuçlarını görmek için tıklayınız.

4) zip stor

Google arama sonuçlarını görmek için tıklayınız.

5) motorlu sahne perdesi

Google arama sonuçlarını görmek için tıklayınız.

Yukarıdaki anahtar kelime arama öbekleri sadece bir kaç örnek, bunun yanında onlarca aramada google ilk sayfa başarısı yakaladık. Zen Perde ile o gün bu gündür karşılıklı güvene dayalı dostça bir ilişki ile çalışıyoruz.