01

Vizyonumuz

Etik değerlerle hizmet veren uzman kadromuz ve yetkin çalışanlarımızla vermekte olduğumuz nitelikli hizmet, satış ve dijital ürünleri sürekli geliştirerek sektöründeki saygınlığımızı sürdürmek ve Türkiye'miz çapında tercih edilen bir firma olmaktır.

02

Misyonumuz

Güvenilirlik değerlerini esas alarak, güncel bilgi ve teknolojiyi kullanarak, world wide web alanında uluslararası standartlarda hizmet, araştırma-geliştirme ve ürünleri ile liderlik eden, temel insanlık değerlerine saygılı, yenilikçi ve girişimci bir firma olmaktır.

03

Değerlerimiz

Bilgi güvenliğini öncelemek, müşteri memnuniyetine özen göstermek, etkin ve kaliteli hizmet sunmak, bilimsellik ve yenilikçilikle hareket etmek, ölçüm ve analizle çalışmak, doğruluk ve güvene dayalı ilişki kurmak ve adil fiyatlandırma politikasına riayet etmektir.

Çalışma Prensiplerimiz

Zaman Yönetimi

Müşterimizin acil ihtiyaçları doğrultusunda zaman yönetimi planı ile 24 saat çalışmamız gerekirse çalışırız.

Çalışan Bağlılığı

Çalışan ve yöneticilerimiz arasında fark gözetmeksizin hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için prensibi ile çalışırız.

Proje Yönetimi

Her siparişi kendi işimizmiş gibi proje yönetim mantığı ile ele alırız. Paraya değil dost kazanmaya önem veririz.

Ekip İşbirliği

Projelerin etkinliği için elele vererek bdayanışma içerisinde, hedefe kilitlenerek, değerlerimizden ödün vermeden çalışırız.

Profesyonellik

Ele aldığımız projelerde, bilimsel bir yaklaşım ortaya koyarak profesyonelliğimizi üst noktalara taşırız.

Dürüstlük

Müşterilerimizle herzaman doğru bilgiye dayalı, yapabileceğimiz kadarını anlatarak, karşılıklı güvenle anlaşırız.

Sosyal Sorumluluk

WST olarak ülkemiz veya dünya çapında yapacağınız sosyal sorumluluk projeleriniz için sizinle iş birliği yapmaya hazırız. Eğer herhangi bir sosyal sorumluluk, yardım, dayanışma veya organizasyon için internet sitesi, arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya desteği almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. WST olarak kar amacı gütmeyen oluşumlar için elimizden geldiğince insanlığa bilabedel hizmet etmeye hazır olduğumuzu beyan ederiz.

Girişim Ortaklığı

Eğer getiri potansiyeli yüksek olduğunu düşündüğünüz bir proje fikriniz var ise bize bildirmeniz durumunda, incelemelerimiz sonucunda uygun görürsek WST ekibi olarak sizinle iş birliğine gideceğimizin duyurusunu yapmak istiyoruz. Girişimcilik hedeflerimiz doğrultusunda parasal kaynak, web tasarım, seo, e-ticaret ve sosyal medya danışmanlığımızla kar ortaklığı yapabiliriz. Karşılıklı güven ve dayanışma çerçevesinde yanınızda olacağımızı beyan ederiz.