Zen Perde

Zen Perde firmasının sitesini tasarladık. Seosunu başlattık ve yıllardır özveri ile birlikte çalışıyoruz. Hedef kelime öbekleri olan motorlu perde ve kumandalı perde gibi keywordlerde google ilk sayfada çıkardık ve bunu hala koruyoruz.

Ufuk Mobilya

Mobilya sektörünün güçlü firmalarından biri olan ufuk mobilyanın kullanıcı panelli sitesini tasarladık. Ürün tıklama analizi yaparak satışlarının artmasını sağladık.

Stor Teks

Motorlu pergola ve gölgelendirme sektöründe hizmet veren Stor Teks firmasının türkçe ve ingilizce çoklu dil destekli sitesini tasarladık. Google seo ve sem optimizasyon çalışmalrına başladık.

Aston Leather

Amerika merkezli deri ürün satış mağazası olan aston leatherın sosyal medya danışmanlığını yürüttük. Facebook sayfasına katkı sunarak beğeni ve takip sayısını arttırdık ve müşteri portföyünü genişlettik.

Perde Grup

Mekanizmalı perde sitemleri sektöründe hizmet veren perde grup firmasının sitesini tasarladık, kullanıcı panelli olarak teslim ettik. Google İşletmelerim desteği ile firmanın internette bulunurluğunu arttırdık.

Shearling

Deri ürün satış mağazası olan shearling için ürün tıklama analiz çalışması yaparak, sitede kod optimizasyon çalışmaları gerçekleştirerek müşteri portföyünü geliştirdik.

Meraklısı İçin

Kurs ve etkinlik sektörünün öncü internet sitesi meraklısı içine seo danışmanlık hizmeti verdik. Backlink ve diğer kod optimizasyonuları ile birçok aramada siteyi google ilk sayfaya çıkardık.

Famoda Online

Erkek kaban, tshirt, gömlek gibi giyim sektöründe online satış mağazası olarak hizmet veren famoda online mağazasının sitesini geliştirdik, seo çalışmalarını başlattık.

Bahadır Baykal

Doktor Bahadır Baykal için sitesinde kod geliştirmeleri yaptık, sosyal medya danışmanlığımız ile beğeni ve tıklanma sayısını arttırdık.

Blogumuzdan Son Yazılar

İşinin ehli uzmanlardan web tasarım, seo, sosyal medyaya dair işinin ehli yazılar...