WEB TASARIM

KULLANICI DOSTU

İnternet sitenizi, hem görsel olarak hem de kullanımı kolay, ziyaretçilerin aradığı şeyi kolayca bulabildiği ve etkin bir içerikle hazırlıyoruz.

İYİ ORGANİZE

Sitenizin tüm araçlarını, etkin organize edilmiş şekilde hazırlıyoruz. Sektörünüzdeki en iyi organize edilmiş sitelerden birine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

HIZLI

Browser dostu kodlama ile yüklenme ve sayfalar arası geçişi hızlı, kullanıcılarınızın saniyelerce beklemekten sıkılmadığı siteler hazırlıyoruz.
web-tasarım
Bir web sitesi, görselliği, organizasyonu ve hızı ile bir bütünlük içinde olmalıdır. Biz hizmetleriniz veya ürünleriniz için müşteri portföyünüz, rakipleriniz ve mevcut verileriniz 6 sigma metodolijisi ile analiz ederek sizin için en uygun bütünlükte web siteleri hazırlıyoruz. Her işimizi proje yönetim mantığı ile doğru araçları doğru yerlere koyarak yapıyoruz, bizimle ziyaretçileriniz üzerinde olumlu etki bırakacak bir siteye sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.
Adım adım veri analizi, rakip analizi ve müşteri portföyü analizinden sonra kuruluşunuz için etkin, güçlü ve donanımlı bir internet sitesi bizimle hayal değil.
Müşteri temsilcimizden daha detaylı bilgi almak için 0 536 881 11 11 numaralı cep telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

GÜNCEL

Google, yandex ve bing gibi arama motorları kriterlerini belirli aralıklarla günceller. Biz bu güncellemeleri takip ederek projelerimizi de güncelleyerek ilerliyoruz.

DOĞRU

Her arama kelime öbeği için ilk sayfada çıkmak belli başlı kriterlere ve zamana bağlıdır. Sizlere bu konuda yalan yanlış değil doğru bilgi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

KESİNTİSİZ

Kelime öbeği aramalarında siteniz ilgilenilmez ise zamanla ilk sayfadan düşebilir. Sürekli ölçüm ve analizlerimiz ile kesintisiz bir seo ve sem deneyimi sağlıyoruz.
seo
Arama motoru optimizasyonu işlemlerini google, yandex, bing ve diğer tüm arama motorlarının güncellemelerini takip edilerek yapıyoruz. Mevcut web sitenizi veya kurulacak web sitesi gerekliliklerini, müşteri portföyünüzü, rakiplerinizi ve ürün veya hizmet gamınızı bir bütün olarak analiz ederek, sizleri doğru bilgilendirerek ve hedefleri doğru belirliyerek çalışıyoruz. Yaptığımız işlerin sürekliliği aslında burada saklı. SEO hizmetimiz kısa süreli değil web siteniz var oldukça devam ediyor. Özellikle googleda ilk sayfa hedefimiz doğrultusunda en etkin araçları kullanarak hizmet veriyoruz. Sizleri düzenli olarak bilgilendirerek raporlarımız ile gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz.
Müşteri temsilcimizden daha detaylı bilgi almak için 0 536 881 11 11 numaralı cep telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA İÇERİK YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

ETKİN PAYLAŞIM

Hedef kitlenize yönelik, etkili ve olumlu sonuçlar alacağınız içerikler hazırlıyor, en doğru zamanlamada paylaşarak etkin olmasını sağlıyoruz.

DOZUNDA

Her ürün ve hizmetin alıcısının özellikleri farklıdır. Bu özelliklere göre dozunda paylaşımlarla müşteri portföyünüze olumlu katkı sunuyoruz.

KAZANÇLI

Paylaşımlarımızı ölçümlerle analiz ediyor, minimum maliyet maksimum kazanç prensibi ile satışlarınızın artmasını sağlıyoruz.
sosyal-medya-uzmanı
Sosyal medya giderek tüm işletmelerin var olması gereken bir platform haline geldi. Müşterileriniz ile iletişiminizin sağlandığı en önemli yer artık sosyal medya mecraları. Bu sebeple danışmanlık hizmetimzde, reklam işlemlerimizde profesyonelce davranarak etkin bir facebook, twitter, instagram, linkedin veya diğer sosyal medya platformuna sahip olmanızı sağlıyoruz. Paylaşımları dozunda ve etkileyici cümleler, resimler ve görsellerle destekleyerek müşteri portföyünüzün ve satışlarınızın artmasını sağlıyoruz. Sizleri ve gelişmeleri, paylaşımların aldığı tepkileri raporlayarak bilgilendiriyor, bize bu süreçte doğru yönlendirmeler yapmanızı sağlıyoruz.
Müşteri temsilcimizden daha detaylı bilgi almak için 0 536 881 11 11 numaralı cep telefonundan bize ulaşabilirsiniz.
iletişim

Bize
Ulaşın

Her türlü görüş, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
Adres
Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:490-492 Hasanbey Apt. İSTANBUL
Telefon
(+90) 536 881 11 11
Email
info@webseotasarim.com