Sosyal Medya Paylaşım Videoları İçin Sos_Yal Hizmetinizde

sosyal-medya-paylaşım-videosu

Sosyal medyada en etkili pazarlama yönteminin hareketli görseller ve videolar olduğunu daha önceki birçok blog yazımıda belirtmiştik. Özellikle yeni nesil internet alışverişlerinde görsel zekası ile hareket ediyor. Görsel olarak algısı eğer olumlu yönde ise o ürünü veya hizmeti satın alma isteği oluşuyor. Bu sebeple karmaşık bir yazı veya fotoğraftansa hareketli bir görselle ürün veya hizmet tanıtımı yapmanız satışlarınızın artması ile sonuçlanacaktır.

Biz de sosyal medya uzmanlığı alanında verdiğimiz hizmetlerin yanına paylaşım videoları için özel olarak bir oluşum ile çalışmaya karar verdik. Buna yönelik instagramda Sos_Yal adı ile bir sayfa açtık. 

https://www.instagram.com/sos_yal.medya.reklam/ 

linkinden ulaşabileceğiniz sayfamızdan sosyal medya ürün ve hizmet tanıtım videoları için telepte bulunabilirsiniz. Sosyal medya paylaşım videosu hizmetimizi bu özel oluşum ile yönetmemiz hem bize hem de müşterilerimize daha etkin bir çalışma ve işbirliği sağlayacak.

Bu yeni oluşumumuzun lansman videsunu da aşağı bırakıyoruz. İzleyin ve kendiniz için de neler yapabileceğimizi bir düşünün.

https://www.youtube.com/watch?v=viVz1xSP3TY