GOOGLE SEO'DA BAŞARI GARANTİSİ

GOOGLE ARAMA MOTORU

Google arama sonucu algoritmasını değişen koşullara göre ara ara günceller. Biz de sürekli buna göre aksiyon alarak sitenizi güncel tutuyoruz.

SEO HİZMETLERİ

Google seo uzmanı SEO işlemlerini tam ve eksiksiz bilen ve yapan kişidir. Açık iletişim ve doğru aktarım ile sizlerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kuruyoruz.

GOOGLE SEO UZMANI

Google seo uzmanının amacı uzmanlığını etkin bir performans ile siteye aktarmaktır. Bu aktarma sonucunda siteniz google ilk yani 1. sayfaya yükselir.
 • Modern, mobil uyumlu, arama motoru dostu kodlama ile tasarlanmış bir internet sitesine sahip olmak istemez misiniz?
 • WWW'de web tasarım hizmetimizle yerinizi alabilir, mevcut web sitenizi yeniletip daha  da güçlenebilirsiniz.
 • Yeni nesil web site tasarımı ile nette göz alıcı şekilde görünen yüzünüzle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.
 • Dijitalleşen dünyaya sesinizi güvenli ve etkili çalışan bir internet sitesi ile duyurmanız bizimle optimum fiyat garantisi ile mümkün.
 • İnternet sitenizin yüklenme hızı, başka bir deyişle açılma süresi ne kadar az olursa o kadar iyidir.
 • Hızlı olan kazanır felsefesi web dünyası için de geçerlidir. Bizimle süper hızda yüklenen internet sitelerine sahip olabilirsiniz.
 • Ziyaretçileriniz ekran başında sitenizin yüklenmesini saniyelerce beklemek zorunda kalmasın.
 • Eksiksiz, tıkır tıkır çalışan bir menüye sahip sitelermiz ile, 7/24 teknik desteğimiz ile her zaman yanınızdayız.
 • SEO hizmetimiz ile google, yandex veya bing arama motorlarında görünürlüğünüz artsın, hedef anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya çıkın, organik tıklanma sayınızı katlayalım. 
 • Sosyal medya danışmanlığımız ile fake değil organik takipçilerinize kavuşun. Müşteri portföyünüzü gerçek takipçiler ile güçlendirmiş hale gelin.
 • Gerçek anlamda başarılı google arama sonuçları ve sosyal medya ilgisi bizimle hayal değildir.
google-seo-uzmanı
Google arama motoru dünya tarihinde insanlığın hizmetine sunulmuş en önemli bilgiye ulaşma araçlarından birisidir. Dünya üzerinde google arama motorunu kullanan kişi sayısı nesil yenilendikçe artmaktadır. Google seo işlemleri bir seo uzmanı veya danışmanının yaptığı çalışmalar açısından diğer arama motorlarına göre daha büyük yer kaplar çünkü google'ın kullanım oranı %95leri aşmış durumdadır. Google ilk sayfaya hedef anahtar kelimede yükselmek başarı demektir ve iyi bir google seo uzmanı bu başarıyı doğru ve doğal yöntemler kullanarak kazanabilir. WST olarak biz de doğal yöntemlerle çalışıyor, arama motoru optimizasyonu işlemlerini google güncellemelerini takip edilerek yapıyoruz. En iyi google uzmanı olmayı hedefleyen kadromuz gerek vaka çalışmaları gerekse uluslararası eğitimlerle her geçen gün kendini geliştirmektedir. Mevcut web sitenizi veya kurulacak web sitesi gerekliliklerini, müşteri portföyünüzü, rakiplerinizi ve ürün veya hizmet gamınızı bir bütün olarak analiz ederek, sizleri doğru bilgilendirerek ve hedefleri doğru belirliyerek çalışıyoruz. Yaptığımız işlerin sürekliliği aslında burada saklı. SEO hizmetimiz kısa süreli değil web siteniz var oldukça devam ediyor. Özellikle googleda ilk sayfa hedefimiz doğrultusunda en etkin araçları kullanarak hizmet veriyoruz. Sizleri düzenli olarak bilgilendirerek raporlarımız ile gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Güvenilirlik felsefemiz doğrultusunda hareket ediyoruz.
Müşteri temsilcimizden detaylı bilgi almak, soru ve sorunlarınız için 0 536 881 11 11 numaralı cep telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

Google'da adım adım ilk sayfaya!

Google Seo Uzmanı 6Sigma metodolijisi tekniği ile adım adım googleda 1. sayfaya çıkarma aşamalarını yazmak gerekirse:

1) Firmanız hakkında inceleme ve bilgi toplama

Firmanızın sunduğu ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı inceleme ve bilgi toplama yaparız.
Sektördeki rakipleriniz ve önemli hedeflerinizi sizinle birlikte netleştiririz.
Firmanızın iş kapsamına dair hedef ülkedeki işletmelerin internet sitelerini google kalite kriterleri açısından ve içerik açısından inceleriz.
Sektörü dünya çapında Google aramaları yönünden inceleriz.

2) Analiz etme

a) Bir internet siteniz var ise;

Mevcut internet sitenizin içeriğini, kodlarını ve seo gücünü analiz ederiz.
Google'a göre kodlamasındaki eksiklikler, hedef anahtar kelime öbeklerinin kurgusu, ve search console & analytics durumuna bakarız.
Anhor text ve backlink analizi yaparız.

b) Bir internet siteniz yok ise;

Firmanızın faaliyet alanındaki web sitelerini analiz ederiz.
Google Analiz Araçları'nı kullanarak hedef anahtar kelimelerinizi birlikte belirleriz.
Hedef anahtar kelimeleri tek tek Google aramalarında sonuçlara göre analiz ederiz.
Hedef anchor text ve backlink koyulabilecek siteleri analiz ederiz.

3) Google SEO kurgusu ve planlaması oluşturma

Elde ettiğimiz verileri ve analiz sonuçlarını harmanlayarak bir google seo uzmanı makro planı oluştururuz.
Bu makro planı alt kırılımlara bölerek adım adım google seo açısından yapacaklarımızı sıralarız.
Alt kırılımlara bölünmüş detay planımızı bilimsel proje yönetim mantığı ile zamana dayalı bir kurguya oturturuz.

4) Geliştirme ve ilerleme

Zamana dayalı kurguyu ekibimiz ile adım adım uygulamaya alırız.
Ara ölçümler ile her aşamayı değerlendirerek gerekli ise eklemeler yaparız.
Proje yönetim mantığı çerçevesinde bütün Google Seo kurgusunu zamanlama ile tamamlarız.

5) Ölçme ve sonuçlara göre ek adımlar

Kurgumuzun ilerlemesinde ve sonucunda google'daki etkileri ve tepkileri çok çeşitli yöntemler kullanarak ölçeriz.
Hedef anahtar kelime öbeklerinin gelişimini ve başarısını sürekli ölçeriz.
Eğer Google Seo Danışmanlığı kapsamında gerekiyor ise her biri için ek aksiyonlar alırız.

6) Sürekli etkin tutma ve koruma

İnternet sitesinin durumunu sık aralıklarla sürekli ölçerek geliştirme ve geldiğimiz noktayı koruma doğrultusunda ilerleriz.
Google'ın yapmış olduğu güncellemeleri takip ederek biz de internet site içeriğini veya dışarda kullanılan metodları güncelleriz ve bu sayede sitenizi google ilk sayfada tutarız.

Google Seo Uzmanlığına Dair

Google arama motoru şüphesiz dünya üzerinde en yaygın kullanılan internet aracıdır. Bu münasebetle Google dünya üzerindeki en değerli markalardan biri ve şirket olarak en karlı şirketlerden biri olmayı başarmıştır. Google Seo kelimesi, sadece google'a yönelik yapılan arama motoru optimizasyonu olarak tanımlanabilir. Bir seo uzmanı google, yandex, bing, yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının kalite kriterlerini dikkate alarak çalışmalıdır fakat tabiki öncelik google'da olmalıdır.

Google, değişmeyen tek şey değişimin kendisidir prensibi ile hareket eden bir oluşumdur. Kullanıcılarının en etkin şekilde aradıklarına ulaşabilmesi için ve kalite kriterlerinin ihlal eden siteleri cezalandırmak adına algoritmasını dönem dönem güncelleyen bir kuruluş. Belirttiğimiz gibi iyi bir arama motoru optimizasyonu için bu güncelleme ve gelişmeleri sürekli takip ederek aksiyonlar almak gerekiyor.

Çok değil bundan birkaç sene önce google'a yönelik seo işlemleri oldukça basitti. Sadece backlink ile bile çok dar içeriğe sahip siteleri aramalarda üst sıralara taşımak mümkündü. Kopya içerik google'ın kalite kriterleri açısından zararlı olarak görülmemekte idi. Arama sonuçlarında aradığınız şeyle alakalı olmayan sonuçlar bile gösteriliyordu. O zamanlar google seo uzmanı olmak çok kolay bir işti. Site içeriğindeki yazılar doğru düzgün yazılmamış olsa bile arama terimi yazı içerisinde geçiyorsa arama sonuçlarında gösterilebiliyordu.

Daha sonra google, tüm bunların önüne geçebilmek ve arama yapan kişiye en doğru sonuçları gösterebilmek adına bir dizi algoritma değişikliği yaptı. Ayrıca bunun yanında google'ı kandırmaya yönelik spam çalışmaları engellemek adına da değişiklikler yaptı. Bu değişikliklerden en önemlileri, Panda, Penguen ve Sinekkuşu güncellemeleri. Bütün bu algoritma değişiklikleri ile birlikte daha kaliteli bir arama sonucu deneyimi yakalanmış oldu. İyi ile kötü ayrımını daha doğru yapar hale gelen google, şimdilerde Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin gibi sosyal medya paylaşımlarının etkisinide arama sonuçlarına entegre ederek sosyal medyanın gücünü önemseyen bir hal aldı. Bu sebeplerden ötürü google seo işi gün geçtikçe zorlaşan bir iş. Bu değişiklikler sayesinde kötü ve black hat seo dediğimiz yanlış yöntemler kullana arkadaşlar sektördeki yerlerini kaybediyor. Doğru düzgün çalışan kişilerin değeri artıyor.

Seosu ile ilgilendiğiniz sitelerde değişiklikler için zamanında aksiyon alır iseniz sıralama kaybı veya kötü yönde etkilenmeler yaşamıyorsunuz. Sonuç olarak google seo uzmanı olmak zor bir iş olsada biz doğru zamanda doğru adımlar atarak başarıyı elde edebiliyoruz.

Ölçümlerle ilerleyerek sorunları tek tek tespit edip uygun çözümler geliştirirseniz google aramalarında siteler ilk sayfada kalabilir. Biz de ölç, analiz et ve çözüm üret taktiği ile siteleri google 1. sayfada tutmayı başarıyoruz.

En çok merak edilenler

Google ilk sayfada 1. sıra garantisi verilebilir mi?

Hem evet hem hayır, Google ilk sayfa garantisi verilebilir ama 1. sırada sitenizin çıkması seo uzmanının çalışmasına ve google arama motorunun kalite kriterlerinin sitenizi değerlemesine bağlıdır. Bize sormanız halinde referanslarımızdan daha önce google seo uzmanı ekibimizin google 1. sayfa ve 1. sıraya çıkardığı örnekleri verebiliriz. Bizimle google ilk sayfa hayal değildir.

Google ilk sayfada çıkmak ne kadar sürer?

Hedef anahtar kelimedeki rekabet, google seo uzmanının becerisi ve sitenin kod yapısı bu durumda belirleyicidir. Süreç 1 ayda olabilir 1 yılda. Bu google seo uzmanının eforu ile doğrudan bağlantılıdır.

Google ilk sayfaya yükseldiniz ne kadar süre ile ilk sayfada kalacaksınız?

Eğer white hat seo yani doğru, google kalite kriterlerine uygun ve doğal yöntemler kullanılırsa ve seo işlemleri siteniz yaşadıkça devam ederse site google ilk sayfada sürekli kalacaktır.

Google seo belirli bir yer için yapılır mı?

Başarılı bir google seo uzmanı bunu yapabilir. İlçe, il veya ülke bazlı seo çalışmaları yapılmaktadır.

Seo fiyatları neye göre belirlenir?

Seo fiyatları projeye özeldir. İşin zorluğu ve seo uzmanının zaman planına göre fiyatlar belirlenir.

Google Seo Uzmanının Hedefi

Seo'nun en önemli hedefi ve birincil özelliği google arama sonuçlarında hedeflediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfada, mümkünse ilk 5 içerisinde yer alabilmektir. İyi bir arama motoru optimizasyonu işi öncelikle analiz ile başlar. İyi bir seo uzmanı siteyi google veya diğer arama motorlarında yükseltmek için belli başlı kriterlere göre detaylı şekilde analiz eder ve bu analiz sonuçlarına göre işlemlerini gerçekleştirir.

Mevcut bir internet sitesi için hedef anahtar kelimenin konumu büyük önem arzeder. Siz de kendi siteniz için nerede olduğunuzu görmek için internette bulunan google anahtar kelime sıralama ölçme araçlarından birini kullanabilirsiniz.

Siteniz eğer ilk 100 içerisinde yer alıyorsa yükseltme işlemine yönelik yapılacak seo işlemleri, yer almayan bir siteye göre daha azdır. Ama yine de google seo uzmanı için hiçbir işlemin kolay olmadığını ve büyük gayret gerektirdiğini unutmamalıyız.

Fiyatlandırma Politikası
Google arama motoru optimizasyonu için projenin kapsamı ve zorluğuna göre eşit, adil ve sabit kara dayalı fiyatlarla çalışırız. Google seo uzmanı iş yapış şekli ve planına bağlı olarak tüm masraflar önden hesap edilerek anlaşılır ve süreç boyunca eksta ücret talep edilmez.

Başarı Tesadüf Değildir

Google seo'da başarı hiç bir zaman tesadüf değildir. Kalite politikamızdan ödün vermeden başarıya ulaşmak için hizmetinizdeyiz.
Zamana Dayalı Program
Her proje kapsamı ve zorluk derecesine göre analize dayalı bir ön zaman planı oluşturulur ve karşı taraf bu zaman planı hakkında bilgilendirilir. Süreç ilerledikçe ara raporlamalar ile taraflar programa uyum konusunda etkin bir şekilde haberdar edilir.

Google Kalite Kriterlerine Uyum

İşini olması gerektiği gibi ve etkin yapan her oluşum ürün, hizmet, çalışan veya yatırım seçimini belirli kriterlere göre yapar. Google arama motoru da diğer arama motorlarına göre daha güçlü ve kapsamlı kalite kriterleri ile siteleri yükseltir veya ilk sayfasına taşır. Yani sitelerin sıralamasını seçerken kalite kriterlerine göre ayarlama yapar. Google'ın kalite kriterlerine uyum bu açıdan seo işlemlerinde büyük öneme sahiptir. WST olarak biz her seo projesinde bu kalite kriterlerine uyumdan ödün vermeden çalışıyoruz. Başarılı bir seo uzmanı her attığı adımda buna azami dikkat ve özen gösterek çalışır. Bizim de google seo'daki başarımız verdiğimiz bu değer ve özenden kaynaklanmaktadır.
Image

Bize
Ulaşın

Her türlü görüş, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
Adres
Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:490-492 Hasanbey Apt. İSTANBUL
Telefon
(+90) 536 881 11 11
Email
info@webseotasarim.com

Blogumuzdan Son Yazılar

İşinin ehli uzmanlardan web tasarım, seo, sosyal medyaya dair işinin ehli yazılar...