Blog

sosyal-medya-yasası

Sosyal Medya Yasası

Sosyal medya günümüz dünyasının en önemli iletişim aracı haline geldi. Sosyal medyanın önemini anlatan yazılarımızda belirttiğimiz gibi yakın nesilden kişi veya kurumların tümü facebook, twitter, instagram ve diğerlerinde varlar.

lokal-seo

Lokal Seo Sayesinde Büyük Rakiplerinize Fark Atabilirsiniz

Lokal seo kavramını belki duymuşsunuzdur. Eğer işletmeniz, sattığınız ürün veya hizmetlerin müşteri portföyü daha çok lokal bir bölge, ilçe veya il bazlı bir durumda ise lokal seo çalışmaları sizi büyük ve güçlü rakiplerinize göre öne geçirebilir.

kamerlı-drone-seçmeden-önce

Kameralı Drone Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Drone teknolojisi gelecekte taşımacılıktan savunma sanayiine kadar birçok alanda daha da yeniliklere gebe görünüyor. Türkiye özellikle askeri savunma saldırı teknolojisi bakımından dünyanın en önde gelen ülkelerinden birisi haline geldi.

algoritma-ve-veri-yapısı-kursları

Ücretsiz Data Structure ve Algoritma kursları

IT yani information technologies departmanı çalışanları veya bu alanda çalışmak isteyen öğrencilerin algoritma ve data structure yani veri yapısı bilgisi olması elzemdir.

google-sıralama-nasıl-oluyor

Google Aramalarda Neye Göre Sıralama Yapıyor?

 

 

uluslararası-google-seo

Uluslararası Google Seo nasıl yapılır?

Lokal google seo işlemlerinin nasıl yapıldığına dair sitemizde ve googleda birçok bilgi mevcut. Google arama motoru optimizasyonu işlemlerini lokalden uluslararasıya doğru incelediğimizde kolaydan zora doğru bir işlem yoğunluğu bulunmaktadır.

gelecekte-seo-nasıl-olacak

Gelecekte SEO Kavramı Nasıl Şekillenecek?

SEO kavramı internetin güncel hayatımızdaki etkisi arttıkça daha çok konuşulan ve ilgi gören bir kavram haline geldi. Bundan 15 yıl önce, seo'ya başladığımız ilk yıllardaki bilinilirliği ve gösterilen ilgi ile şu andaki karşılaştırılınca fark inanılmaz boyutlarda.

iphone-rehberi-androide-taşıma

Iphone'dan Rehber, Kişiler ve Numaralar Androide Nasıl Taşınır?

Iphone telefonların fiyatları sebebiyle android telefon tercih edenlerin ve telefonunu yenilerken iphone'dan androide geçenlerin sayısı bir hayli fazlalaştı. Bunun başlıca sebebi elbette android bir telefonun iphone göre fiyatının ucuz olması.

Image
web tasarım, google, yandex, bing arama motoru optimizasyonu, seo, sem, google ve sosyal medya reklamı danışmanlığı

Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:490-492 Hasanbey Apt. İSTANBUL
(+90) 536 881 11 11

Uzman Kadro

Google seo, sosyal medya, web tasarım, kodlama, arama motoru optimizasyonu, facebook posting, twitting, instagram posting, hashtag, görsel etkileme uzmanlıklarının tümünü bünyesinden barındıran bir ekip olarak uzman kadromuzla ve yeteneklerimizle gurur duyuyoruz.