Photoshopta Transparan Zeminli png Nasıl Yapılır?

photoshopta-transparan-zeminli-png-nasıl-yapılır

Bu yazımızda sizlere video seo kavramı ve nasıl yapılır videoları ile sosyal medyada internet sitelerine nasıl ziyaretçi çekebilirsiniz bir örnek ile açıklamak istiyoruz. Bildiğiniz gibi internet dünyasında ve sosyal medyada en çık tıklanan paylaşım çeşidi videolar. İnternet aleminde video yükleyip bunu sitenize ziyaretçi çekmek için kullanabileceğiniz yerli veya uluslararası bir çok paylaşım platformu var. Biz bu platformları etkin şekilde kullanmaya gayret gösteriyoruz. Şüphesiz dünyanın en büyük ve en çok tıklanan video paylaşım alanı Yotutube ve youtube bizim de bir seo firması olarak yaptığımız seo projelerinde kullandığımız en etkili sosyal medya platformu.

Video seo kavramı klasik seo yöntemlerine göre daha zaman alıcı ve zor bir yöntem ama etkisi gerçekten çok büyük. Her seo yönteminde olduğu gibi video paylaşımlarında da özgün olmak en iyisi. İşte bu yüzden siz de özgün olan videolar hazırlamalısınız. Aşağıda meraklısı için isimli kurs ve etkinlik satış sitesi için yaptığımız bir video seo çalışması mevcut. Şimdi adımları aşağıda listeleyerek bir video seo çalışması nasıl yapılır irdeleyelim hem de photoshopta transparan zeminli png formatında resim nasıl yapılıyor bir öğrenelim. Siz de buradan öğrenip transparan zeminli png yaparak internet sitenizde veya sosyal medyada paylaşacağınız fotoğraflarda kullanabilirsiniz.

1) Seo çalışması için hedefimiz olan sitenin içeriğine yönelik bir konu seçiyoruz. 

2) Konuya yönelik bilgisayarımızda nasıl yapılır videosu kaydediyoruz.

3) Videoyu kaydederken nasıl yapılırın adımlarını sesli veya yazılı olarak video ile birlikte kaydediyoruz.

4) Videoyu sosyal medyada altbilgiya ufak bir tanıtım yazısı yazıp seo çalışması yaptığımız sitenin linkini koyarak paylaşıyoruz.

Örnek video ve linki: