Android Telefonda Video İndirme Programı

android telefonda video indirme programı

Sosyal medyada en çok ilgi çeken paylaşım tipi videolardır. Facebook, twitter ve instagramda paylaşımlarınızdan en çok ilgi, beğeni ve tık alan içerik video ve hareketli giflerdir. Daha önce hareketli gif nasıl yapılır yazımızda gif yapmaya değinmiştik. Bu yazımızda android telefonunuzdan sosyal medyada başkalarının paylaştığı videoları nasıl kolayca indirebileceğinizi anlatmak istiyoruz. Videoları telefonuza indirip editleyip kendi paylaşımlarınız için kullanabilirsiniz.

Öncelikle internet sitesinden SNAPTUBE isimli appi telefonumuza indiriyoruz. Snaptube her açıdan video indirmek için kullanabileceğiniz en güzel programlardan birisi. Uygulama ücretsiz ve sadece video indirmek için kullanılmıyor. İndirilen videonun formatını ve kalitesini de seçebiliyorsunuz. Hatta sadece videodaki sesi bile indirmeniz mümkün. Diğer bir güzel özellikte birkaç videoyu aynı anda indirebilme seçeneği sunması. Desteklediği sosyal medya platformları arasında Youtube, Facebook, Whatsup, Dailymotion, Instagram ve daha başka en önemli paylaşım siteleri ve uygulamalar var.

Gelelim programı nasıl kullanacağınıza. Programı açtığınızda karşınıza video indirebileceğiniz yerlerin listesi geliyor. İndirmek istediğiniz videoyu arama yaparak bulabilirsiniz. Burada sağ üstte huni şeklinde indirme butonu var butona tıklıyoruz. Ugulama ekranında Video başlığı altında video formatını seçebilmemize yarayan liste ile Music başlığı altında sadece ses dosyasını indirmemize yarayan ve ses dosyasının kalitesini seçebilmemiz için seçenekler geliyor. Dilediğimiz formatı seçerek indirme işlemini tamamlayabiliyoruz.

Ya da örneğin youtubeda videonun izleme sayfasını da kullanablirsiniz. Burada Download(İndir) butonunu kullanarak ve yukarıda bahsettiğimiz seçeneklerle ilerleyerek telefonunuza indirme yapabilirsiniz.

Çoklu video indirme özelliğini söylemiştik. Aynı anda birçok video indirme özelliğinin yanında diğer bir özellikte uygulamanın arka planda siz telefonunuzda başka işlemleri yaparken çalışabilmesi.