Seoda Başarıya Canlı Bir Örnek Daha

seoda başarı

Güncel seo projelerimizden STORTEX'in arama motoru optimizasyonu işlemleri son sürat devam ediyor. Ekip üyelerimiz var gücüyle çalışıyor. Site içi seo işleri büyük ölüçüde zaten geçtiğimiz ay tamamlanmıştı. Bu ay sonuna kadar da site dışı seo işlemleri büyük ölçüde tamamlanacak. Ama iş bunula da bitmiyor tabi. Sürekli geliştirme politikamız ve google ilk sayfada tutma tahahüdümüz gereği uzun yıllar canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

Bir internet sitesinin, hele hele yeni yayına girmiş bir internet sitesinin google ilk sayfa seo işlemleri yorucu ve meşakkatlidir. Eğer bir de hedef anahtar kelime öbeklerinde rekabet yüksekse planlı ve programlı çalışmazsanız başarı elde edemezsiniz. Bunu bilerek yola çıkmıştık. Aldığımız sonuçlarla tüm yorgunluğumuz yerini mutluluğa bıraktı. Size bu mutluluğumuzu paylaşmak için seo için başardığımız bir canlı örneğin serüveninden bahsedeceğiz bu yazımızda.

Motorlu perde ve gölgelendirme sektöründe ülkemiz oldukça güçlü bir ülke ve bu alanda iş yapan çok büyük firmalara sahibiz. Bu firmalardan biri olan Stortex markasınla web tasarım ve seo anlaşması yaptık. Hedef anahtar kelimeler zip perde, tavan zip, kumandalı perde, biyoklimatik tavandı. Bu anahtar kelime aramalarında rakiplerimiz çok güçlü firmalardı. İnternet siteleri yıllardır yayında ve google ilk sayfadaki rekabet yüksekti. Öncelikle bilgi ve doneleri topladık. Rakipleri analiz ettik. Sektörü detayları ile inceledik. Google seo için makro ve mikro kurgu ve planlamayı yaptık.

Sonra web tasarım aşamasına geçtik. İnternet sitesini google arama motoruna uyumlu google botlarının seveceği şekilde güçlendirdik. Site içi seo işlemlerinde özgün içerikler ve güçlü link yapısını oluşturduk. Sayfa sayfa adım adım planlara göre ilerledik. İçeriğin kral olduğunu bilerek optimum anahtar kelime yerleştirilmiş yazılar yazdık ve yayına açtık.

Site dışı seo işlemlerinde de plan ve programımıza göre ilerledik. Search console ve analytics bağlantılarını yaptık ve ölçümlere başladık. Ölçümlerden detaylı analizler yaptık. Matematiksel ve kodsal analizlerle güçlendirmeye devam ettik. Sonuç olarak hedef anahtar kelimelerin hepsinde şu anda canlı canlı ilk sayfadayız. Ne mutlu bize ki bir başka başarılı seo hikayesine adımızı yazdırdık.